Renkleri Öğrenme

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 11 MB
  • Version 1.1.2
  • Dil İngilizce
  • Firma Stork Studio Limited
çocukların renkleri öğrenmesi için büyük fırsat! Siz de hemen bu oyunu indirin ve çocuklar hem eğlensin hem öğrensin.

 Çocukların eğlenerek oynayacakları bu mükemmel oyunu anne ve babalar da çok beğenecek. Çünkü bu oyunda çocuklar hem eğlenceli zaman geçirecek hem de yeni yeni şeyler öğrenecek. Çocukların daha bilgili olmasını sağlayan bu eğitici oyun pek çok çocuk gelişim uzmanı tarafından da destek görmüştür. Bu oyunda çocuklar renkleri öğrenecek. Renkleri öğrenirken de günlük yaşamda kullandığımız nesneler yer verilecek. Böylece çocuklar hem renkleri öğrenmiş olacak hem de kelime bilgileri genişleyecek. Yeni yeni kavramlar öğrenen çocukların sosyal alanları da gelişecek. Pek çok yönden yararlı olan bu oyun çocukları okula hazırlayacak nitelikte.

 Çocukların ilgi ve ihtiyaçlarına cevap veren bu oyunda çocuklar renkleri çok eğlenceli bir şekilde öğrenecekler ve okula gittiklerinde bu bilgiler onlara yardımcı olacak. Çocukların sıkılmasını engelleyen bu mükemmel oyun onların çok ilgisini çekecek özelliklere sahip. Yüksek görünüm kalitesi, sevimli ses efektleri ve animasyonlarıyla çocukları kendine çekecek olan bu oyun kaliteli, güvenilir ve aynı zaman da eğiticidir de. Bu durum göz önüne alındığında çocuklar bu oyunu oynadıkları zaman zamanı verimli geçirmiş olacaklar.

 Her yönden yararlı olan bu mükemmel oyuna siz de çok kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey oyunu indir butonuna bir kere basmak. kolay ve hızlı bir şekilde inen bu ücretsiz oyun ile siz de çocuklara destek olun. 

Daha Fazla Göster
Renkleri Öğrenme indir